Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

Informacje na temat naszego sklepu ezoterycznego

Ezobazar.pl to wyjątkowy sklep ezoteryczny, dzięki któremu odkryjesz nowy, magiczny wymiar rzeczywistości. Posiadamy bogatą ofertę nietuzinkowych produktów i nieustannie poszukujemy nowych inspiracji. Fascynuje nas wszystko, co wykracza poza szarą codzienność. Odkrywamy magię drzemiącą we wzorach talizmanów stworzonych setki lat temu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

*Ezobazar jest targiem niezwykłości, na którym znajdziesz niebanalne przedmioty z całego świata. Wiele z oferowanych przez nas produktów sprowadziliśmy na rynek polski po raz pierwszy!  Szczególnie cenimy przedmioty unikalne, ręcznie wykonane, o wzornictwie inspirowanym symbolami różnych kultur i religii.

*jesteśmy bezpośrednim importerem biżuterii z Tybetu, z Czech i z Serbii, która zachwyca wspaniałymi wzorami i kunsztem ręcznego wykonania.

*w asortymencie posiadamy wysokiej jakości repliki biżuterii Celtów, Słowian i Wikingów oraz na stałe współpracujemy z uzdolnionymi rzemieślnikami. Dokładamy wszelkich starań, aby opisy naszych produktów były rzetelne i zgodne z historyczną symboliką.

*niezwykle cenimy dzieła Matki Natury, dlatego wszystkie oferowane przez nas kadzidła są wykonane ręcznie z ziół, korzeni i nasion.

*zachwyceni minerałami posiadamy w ofercie wspaniałe okazy kamieni z całego świata w formie surowych bryłek, otoczaków oraz przepięknej biżuterii.

*czarownice i magowie znajdą u nas magiczne książki ( np. Wydawnictwa Arcadia Mystica), a także przydatne w praktyce przeróżne akcesoria takie jak: kociołki, runy, karty tarota, woreczki, miotełki, naturalne świece czy też księgi cieni.

*stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta! Realizujemy Wasze osobiste zamówienia na produkty, których szukacie i sprowadzamy je dla Was nawet z drugiego końca Świata ! :)

Słuchamy naszych klientów

Pragniemy by wszyscy użytkownicy czuli się na naszym portalu komfortowo, dlatego zapewniamy miłą oraz profesjonalną obsługę i nie boimy się odpowiedzi na żadne pytania ;-). Śmiało możecie zgłaszać nam wszelkie uwagi i sugestie dotyczące naszych artykułów. Jeśli pragniecie aby konkretny, wypatrzony przez Was produkt pojawił się w naszej ofercie, wystarczy do nas napisać. Zobaczymy co da się zrobić :).

Fair trade - Sprawiedliwy Handel

Jesteśmy uwrażliwieni na problemy krajów rozwijających i zdajemy sobie sprawę jak trudno tamtejszym artystom jest zaprezentować swoje unikalne wyroby i otrzymać za nie uczciwą zapłatę. Dodatkową misją portalu Ezobazar.pl będzie promowanie produktów sprawiedliwego handlu. Z biegiem czasu będziemy udostępniać coraz więcej dzieł drobnych producentów z krajów rozwijających się. Wszystkie artykuły fair trade są wykonane ręcznie i z naturalnych materiałów oraz związane z kulturą i religią lokalnych społeczności.

Opinie o nas możesz znaleźć na ezobazarowym profilu Allegro.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X