Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

🌼Kod rabatowy WIOSNA - rabat na cały asortyment! Promocja ważna do 24.03.2023.

Polecane Przeglądaj

Informacje na temat naszego sklepu ezoterycznego

Ezobazar.pl to wyjątkowy sklep ezoteryczny, dzięki któremu odkryjesz nowy, magiczny wymiar rzeczywistości. Posiadamy bogatą ofertę nietuzinkowych produktów i nieustannie poszukujemy nowych inspiracji. Fascynuje nas wszystko, co wykracza poza szarą codzienność. Odkrywamy magię drzemiącą we wzorach talizmanów stworzonych setki lat temu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

*Ezobazar jest targiem niezwykłości, na którym znajdziesz niebanalne przedmioty z całego świata. Wiele z oferowanych przez nas produktów sprowadziliśmy na rynek polski po raz pierwszy!  Szczególnie cenimy przedmioty unikalne, ręcznie wykonane, o wzornictwie inspirowanym symbolami różnych kultur i religii.

*jesteśmy bezpośrednim importerem biżuterii z Tybetu, z Czech i z Serbii, która zachwyca wspaniałymi wzorami i kunsztem ręcznego wykonania.

*w asortymencie posiadamy wysokiej jakości repliki biżuterii Celtów, Słowian i Wikingów oraz na stałe współpracujemy z uzdolnionymi rzemieślnikami. Dokładamy wszelkich starań, aby opisy naszych produktów były rzetelne i zgodne z historyczną symboliką.

*niezwykle cenimy dzieła Matki Natury, dlatego wszystkie oferowane przez nas kadzidła są wykonane ręcznie z ziół, korzeni i nasion.

*zachwyceni minerałami posiadamy w ofercie wspaniałe okazy kamieni z całego świata w formie surowych bryłek, otoczaków oraz przepięknej biżuterii.

*czarownice i magowie znajdą u nas magiczne książki ( np. Wydawnictwa Arcadia Mystica), a także przydatne w praktyce przeróżne akcesoria takie jak: kociołki, runy, karty tarota, woreczki, miotełki, naturalne świece czy też księgi cieni.

*stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta! Realizujemy Wasze osobiste zamówienia na produkty, których szukacie i sprowadzamy je dla Was nawet z drugiego końca Świata ! :)

Słuchamy naszych klientów

Pragniemy by wszyscy użytkownicy czuli się na naszym portalu komfortowo, dlatego zapewniamy miłą oraz profesjonalną obsługę i nie boimy się odpowiedzi na żadne pytania ;-). Śmiało możecie zgłaszać nam wszelkie uwagi i sugestie dotyczące naszych artykułów. Jeśli pragniecie aby konkretny, wypatrzony przez Was produkt pojawił się w naszej ofercie, wystarczy do nas napisać. Zobaczymy co da się zrobić :).

Fair trade - Sprawiedliwy Handel

Jesteśmy uwrażliwieni na problemy krajów rozwijających i zdajemy sobie sprawę jak trudno tamtejszym artystom jest zaprezentować swoje unikalne wyroby i otrzymać za nie uczciwą zapłatę. Dodatkową misją portalu Ezobazar.pl będzie promowanie produktów sprawiedliwego handlu. Z biegiem czasu będziemy udostępniać coraz więcej dzieł drobnych producentów z krajów rozwijających się. Wszystkie artykuły fair trade są wykonane ręcznie i z naturalnych materiałów oraz związane z kulturą i religią lokalnych społeczności.

Opinie o nas możesz znaleźć na ezobazarowym profilu Allegro.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X