Ezobazar

Witaj na targowisku niezwykłości!

Polecane Przeglądaj

nr kat. GON BS100

  • Cena 40.00pln
  • Brak towaru
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Waga 100g
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Biała Szałwia - 100g. Susz. Naturalne kadzidło oczyszczające.

Biała szałwia (Salvia Apiana) to święte zioło Indian - niezwykle aromatyczna roślina od wieków używana w ceremoniach i rytuałach oczyszczających ( np. w szałasie potów, przy odpędzaniu demonów).

Szałwia posiada białe liście, które po podpaleniu tlą się, wydzielając mistyczny dym. Dym ten oczyszcza i napełnia nową energią. Indianie wierzą, iż kryje w sobie magiczną, leczniczą moc, działa bakteriobójczo, wzmacniająco oraz usuwa zmęczenie.

Biała szałwia świetnie nadaje się do oczyszczania domu, mieszkania czy też innych pomieszczeń. Okadzona białą szałwią przestrzeń jest wolna od wszelkich negatywnych energii.

Oferowany susz  jest zbierany ręcznie i pochodzi z naturalnych terenów Salvia Apiana ( zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych).

Białą szałwię można palić w postaci dostarczonych wysuszonych kiści - po podpaleniu i zgaszeniu ognia będą się równomiernie tliły lub można je skruszyć i palić na węgielkach trybularzowych lub węglu drzewnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim filmem - Jak palić białą szałwię?

Ciekawostka:

Rzymianie leczyli nią ukąszenia węży, Arabowie uznawali za roślinę długowieczności i również w tradycyjnej polskiej medycynie ludowej była lekiem na wszelkie dolegliwości.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X