Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. P78119

  • Cena 46.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Materiał turmalin, żywica, metal
  • Wymiar ok. 4cm
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Inne opcje

Czakry - wahadło z kryształu górskiego z koralikamiWahadło orgonitowe z ametystem w pudełeczkuWahadło orgonitowe z cytrynem w pudełeczkuWahadło z ametystuWahadło z awenturynuWahadło z kryształu górskiegoWahadło z kwarcu różowegoWahadło z opalitu

Wahadło orgonitowe z czarnym turmalinem w pudełeczku

Wahadło wykonane z naturalnego, czarnego turmalinu zawieszone na łańcuszku ok. 15cm.

Turmalin należy do minerałów rzadkich, jak również do cenionych kamieni jubilerskich. Według ezoteryków turmalin posiada właściwości oczyszczające ciało i umysł. Uspokoja, usuwa strach i gnębiące, ponure myśli. Czarny turmalin ma chronić przed negatywnym wpływem innych osób.

Orgonit emituje przyjazne jony ujemne, niezwykle potrzebne do prawidłowego działania oganizmu. Dodatkowo neutralizuje wszelką negatywną energię dzięki czemu pozwala bezpiecznie funkcjonować w zanieczyszczonym środowisku ( elektrosmog, cieki wodne). To swoista tarcza ochronna oczyszczająca przestrzeń i uwalniająca pozytywną, uzdrawiającą energię.

Zdjęcia przedstawiają tylko pojedyncze okazy - otrzymane kamienie mogą się różnić kształtem, wielkością czy odcieniem ale ich właściwości pozostają te same :).

Wymiar - 4cm

Kraj pochodzenia - Indie

Wahadełko sprzedawane jest w ozdobnym pudełeczku!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X