Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. P cytryn

  • Cena 46.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Materiał cytryn, żywica, metal
  • Wymiar ok. 4cm
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Inne opcje

Czakry - wahadło z kryształu górskiego z koralikamiWahadło orgonitowe z ametystem w pudełeczkuWahadło orgonitowe z czarnym turmalinem w pudełeczkuWahadło z ametystuWahadło z awenturynuWahadło z kryształu górskiegoWahadło z kwarcu różowegoWahadło z opalitu

Wahadło orgonitowe z cytrynem

Wahadło wykonane z naturalnego cytrynu zawieszone na łańcuszku ok. 15cm.

Cytryn jest idealnym kamieniem dla osób nadwrażliwych, często poddenerwowanych i niepewnych siebie. Dawniej wierzono, iż dodaje energii i wiary we własne siły oraz ma moc eliminacji negatywnych uczuć. Według medycyny niekonwencjonalnej jest pomocny przy leczeniu układu nerwowego, regeneracji organizmu i problemach trawiennych.

Orgonit emituje przyjazne jony ujemne, niezwykle potrzebne do prawidłowego działania oganizmu. Dodatkowo neutralizuje wszelką negatywną energię dzięki czemu pozwala bezpiecznie funkcjonować w zanieczyszczonym środowisku ( elektrosmog, cieki wodne). To swoista tarcza ochronna oczyszczająca przestrzeń i uwalniająca pozytywną, uzdrawiającą energię.

Zdjęcia przedstawiają tylko pojedyncze okazy - otrzymane kamienie mogą się różnić kształtem, wielkością czy odcieniem ale ich właściwości pozostają te same :).

Wymiar - 4cm

Kraj pochodzenia - Indie

Wahadełko sprzedawane jest w ozdobnym pudełeczku!


Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X