Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. ArL OAw

  • Cena 29.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Materiał awenturyn, stop cynku
  • Wielkość kamienia ok. 3,5cm
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Inne opcje

Ametyst  - naszyjnik w kształcie obeliskuAmetyst  - obeliskAmetyst stojący - szlifowany obeliskKryształ górski - naszyjnik w kształcie obeliskuKwarc różowy - naszyjnik w kształcie obeliskuKwarc różowy - zdobiony naszyjnik w kształcie obeliskuKwarc różowy stojący - szlifowany obeliskOpalit - naszyjnik w kształcie obeliskuSelenit surowy - wisiorek z rzemykiemSodalit - naszyjnik w kształcie obelisku

Awenturyn - obelisk

Awenturyn opleciony drucikami.

Łańcuszek ze zdjęcia nie jest w zestawie. Dodajemy czarny rzemień gratis.

Świetny pomysł na prezent. Każdy wisiorek jest unikalny!

Nazwa tego kamienia wywodzi z języka włoskiego i oznacza "przypadek", nawiązując w ten sposób do jego odkrycia. Awenturyn dodaje odwagi, usuwa lęki, blokady i poprawia nastrój. To również kamień sprzyjający sukcesom i aktywnemu działaniu. Według założeń medycyny niekonwencjonalnej pełni funkcję antydepresanta, koi nerwy i wzmacnia serce.

Zdjęcia przedstawiają tylko pojedyncze okazy - otrzymane kamienie mogą się różnić kształtem, wielkością czy odcieniem ale ich właściwości pozostają te same :).

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X