Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. ArL OAL

  • Cena 29.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Materiał ametyst, stop cynku
  • Wielkość kamienia ok. 3,5cm
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Inne opcje

Ametyst  - naszyjnik w kształcie obeliskuAmetyst stojący - szlifowany obeliskAwenturyn - obeliskKryształ górski - naszyjnik w kształcie obeliskuKwarc różowy - naszyjnik w kształcie obeliskuKwarc różowy - zdobiony naszyjnik w kształcie obeliskuKwarc różowy stojący - szlifowany obeliskOpalit - naszyjnik w kształcie obeliskuSelenit surowy - wisiorek z rzemykiemSodalit - naszyjnik w kształcie obelisku

Ametyst  - obelisk

Ametyst opleciony drucikami, może być używany również jako wahadełko.

Dodajemy czarny rzemień gratis.

Świetny pomysł na prezent. Każdy wisiorek jest unikalny!

Nazwa tego kamienia szlachetnego pochodzi z języka greckiego i oznacza "trzeźwy". Brało się to z powszechnego przekonania Greków, iż ametyst chroni przez zgubnym wpływem picia alkoholu. Dodatkowo przypisywano mu zdolność poszerzania świadomości i koncentracji oraz rozbudzania wyobraźni. Według medycyny niekonwencjonalnej łagodzi migreny i pomaga w chorobie alkoholowej.

Ametyst sprzyja oczyszczaniu organizmu z wszelkich negatywnych wpływów.

Zdjęcia przedstawiają tylko pojedyncze okazy - otrzymane kamienie mogą się różnić kształtem, wielkością czy odcieniem ale ich właściwości pozostają te same :).

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X