Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. ARS WPE

Promocja!
  • Cena 34.00pln32.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Materiał Satyna
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Woreczek na karty i runy - Pentagram

Elegancki woreczek na karty Tarota i runy dowolnej wielkości. Wykonany z przyjemnej w dotyku, podwójnej satyny Ściągany u góry troczkiem, dzięki czemu nawet niewielkie runy nie wypadają z niego. Woreczek ozdobiony jest wyszytym znakiem Pentagramu. Nadaje się też doskonale do przechowywania ziół, talizmanów, kamieni i biżuterii.

Producent: Lo Scarabeo
Materiał: materiał, satyna
Wielkość: 20,0 x 15,0 cm

 

Ciekawostka:

Pentagram -  gwiazda pięcioramienna jest symbolem doskonałości, harmonii oraz magicznych mocy. Pentagram pochodzi ze starożytnej Mezopotamii i prawdopodobnie był używany jako królewska pieczęć, może też przedstawiać wykres ruchów planety Wenus. Pitagorejczycy  widzieli w nim symbol zdrowia, życia i mistycznej harmonii a z liczbą 5 łączyli mikrokosmos ludzkiego ciała. W późniejszym okresie Pentagram zyskał znaczenie okultystyczne i zaczął się pojawiać na kółkach ze srebra lub złota, tworząc magiczną pieczęć dla alchemików i czarnoksiężników. Wierzono, że może przynosić miłość, chronić przed złem ale także pomagać w rzucaniu zaklęć.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X