Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. box1

  • Cena 160.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Inne opcje

Enchanted Box - subskrypcja na 3 miesiące. Wersja podstawowaEnchanted Box - subskrypcja na 3 miesiące. Wersja rozszerzonaEnchanted Box - wersja rozszerzona. Edycja "Krampus"

Enchanted Box - wersja podstawowa. Edycja "Krampus"

Enchanted Box to pierwsze w Polsce Zaczarowane Pudełko, które przygotowaliśmy we współpracy z Natalią z kanału Youtube - Paranormalia.  W środku każdego Box’a czekają na Was tajemnicze, magiczne akcesoria, idealne dla osób, które pragną doświadczyć  pozytywnie „zaczarowanej” strony życia ;).

Enchanted Box zawiera w sobie kilkanaście produktów, w tym rękodzieło tworzone przez współpracujących z nami wytwórców oraz przez czarownicę Natalię.

Dziewiętnasta edycja naszego Magicznego Pudełka nosi nazwę "Krampus" i jego nazwa nawiązuje do obecnego m.in. w folklorze Austrii i Bawarii anty-Mikołaja, uznawanego również za jedno ze  wcieleń Rogatego Boga.

Mroczny Krampus z Enchanted Boxa przewrotnie stwierdził, że w tym roku wyjątkowo przynosi prezenty. I to jakie! :)

Pytanie tylko do Was Wiedźmy i Magowie - czy byliście grzeczni?  }:-)

W edycji "Krampus" znajdziesz magiczne ozdoby i intrygujące akcesoria, które pozwolą na celebrację niezwykłego czasu grudniowego przesilenia i początku nowego roku.

Spraw fantastyczny prezent-niespodziankę sobie lub bliskiej osobie! :)

Zamówienia i wpłaty na dziewiętnastą edycję przyjmujemy maksymalnie do dnia 12.11.2020, a następnie realizujemy je do dnia 04.12.2020.

Ze względu na sytuację, która panuje na świecie, może się zdarzyć, że przesyłka ulegnie opóźnieniu. Jeśli by tak się miało stać, będziemy Was o tym informować zawczasu.

Kolejne edycje Enchanted Box’a będą za każdym razem inne, zaskakujące, magiczne i oczywiście owiane tajemnicą :). Zawsze jednak będzie jednoczył je wspólny motyw przewodni, związany z odpowiednia porą roku i naturalnymi świętami, które wypadają w tym okresie.

Wszystkie produkty dobrałyśmy tak, aby jednocześnie zachwycały swoim pięknem, jak również posiadały praktycznie zastosowanie. Dodatkowo każdy przedmiot, który umieściłyśmy w Boxie jest szczegółowo opisany wraz z poradami w jaki sposób można go użyć.

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały poprzednie edycje Enchanted Boxa, zapraszamy do obejrzenia filmiku z piętnastej edycji "Divination" :

Enchanted Box ukazuje się cyklicznie, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z subskrypcji na 3 miesiące, która gwarantuje niższą cenę i darmową dostawę.

Dla kogo jest Enchanted Box?

-  dla przyszłych magów i czarownic;

-  dla interesujących się ezoteryką;

- dla osób, które niekoniecznie pragną praktykować magię, lecz zwyczajnie cenią pełne uroku, nietuzinkowe przedmioty;

-  dla lubiących niespodzianki;

- dla solenizantów – ekskluzywnie zapakowane Magiczne Pudełko jest fantastycznym pomysłem na prezent!

UWAGA! ILOŚĆ SZTUK OGRANICZONA.

Magicznie pozdrawiamy – Aleksandra i Natalia :)

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X