Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. box4

  • Cena 500.00pln
  • Brak towaru
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Inne opcje

Enchanted Box - subskrypcja na 3 miesiące. Wersja podstawowaEnchanted Box - wersja podstawowa. Edycja "Celtic Rituals"Enchanted Box - wersja rozszerzona. Edycja "Celtic Rituals"

Enchanted Box - subskrypcja na 3 miesiące. Wersja rozszerzona

Enchanted Box to pierwsze w Polsce Zaczarowane Pudełko, które przygotowaliśmy we współpracy z Natalią z kanału Youtube - Paranormalia.  W środku każdego Box’a czekają na Was tajemnicze, magiczne akcesoria, idealne dla osób, które pragną doświadczyć  pozytywnie „zaczarowanej” strony życia ;).

Enchanted Box zawiera w sobie kilkanaście produktów, w tym rękodzieło tworzone przez współpracujących z nami wytwórców oraz przez czarownicę Natalię. Natalia wypala dla Was m.in. czarodziejskie drewienka, a także wzory na indywidualne zamówienie!

Dziewiąta edycja naszego Magicznego Pudełka nosi nazwę "Celtic Rituals" i jest doskonałym prezentem na rozpoczęcie lata i powitanie najcieplejszej pory roku.

W edycji "Celtic Rituals" znajdziecie tajemnicze ozdoby i magiczne rekwizyty przydatne podczas celebrowania celtyckiego święta - Beltane. 

Beltane to sabat ognia, światła i płodności, który przypada na 1 maja, aczkolwiek jego obchody rozpoczynają się już w nocy 30 kwietnia. W starożytności druidzi rozpalali ogniska oczyszczające przestrzeń z wszelkiego zła, ognie te miały również sprowadzić słońce z powrotem na ziemię.

Spraw fantastyczny prezent-niespodziankę sobie lub bliskiej osobie! :)

Zamówienia i wpłaty na dziewiątą edycję przyjmujemy maksymalnie do dnia 14.04.2019, a następnie realizujemy je do dnia 26.04.2019.

Ten produkt to zakup 3 kolejnych edycji Enchanted Box'a w wersji rozszerzonej. Obniżamy cenę za produkt oraz gwarantujemy darmową dostawę kurierem Pocztex przy przedpłacie (na terenie Polski)! Dodatkowo otrzymasz tajemniczy minerał, który dobierzemy specjalnie dla Ciebie.

Kolejne edycje Enchanted Box’a będą za każdym razem inne, zaskakujące, magiczne i oczywiście owiane tajemnicą :). Zawsze jednak będzie jednoczył je wspólny motyw przewodni, związany z odpowiednia porą roku i naturalnymi świętami, które wypadają w tym okresie.

Wszystkie produkty dobrałyśmy tak, aby jednocześnie zachwycały swoim pięknem, jak również posiadały praktycznie zastosowanie. Dodatkowo każdy przedmiot, który umieściłyśmy w Boxie jest szczegółowo opisany wraz z poradami w jaki sposób można go użyć.

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały poprzednie edycje Enchanted Boxa, zapraszamy do obejrzenia filmiku z ósmej edycji "Spark of Love" :

Dla kogo jest Enchanted Box?

-  dla przyszłych magów i czarownic;

-  dla interesujących się ezoteryką;

- dla osób, które niekoniecznie pragną praktykować magię, lecz zwyczajnie cenią pełne uroku, nietuzinkowe przedmioty;

-  dla lubiących niespodzianki;

- dla solenizantów – ekskluzywnie zapakowane Magiczne Pudełko jest fantastycznym pomysłem na prezent!

UWAGA! ILOŚĆ SZTUK OGRANICZONA.

Magicznie pozdrawiamy – Aleksandra i Natalia :)

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X