Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. P świ23

  • Cena 100.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Pojemność 240ml
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Inne opcje

Autumn Spell - duża, magiczna świeca sojowa z karnelianem i kryształem górskimBeltane - duża świeca rytualna sojowa z kryształem górskim 240 mlBonfire Witch – duża świeca ochronna i oczyszczająca z onyksem, czarnym turmalinem i kryształem górskimBook of Shadows - duża magiczna świeca sojowa z ametystem, 240 mlFall Equinox – duża magiczna świeca sojowa z kamieniem księżycowymGood Luck - duża magiczna świeca sojowa z tygrysim okiem i onyksem, 240 mlGreen Man – duża świeca opiekuna lasów i słowiańskiej mocy z zielonym oliwinemHALLOWEEN magiczna świeca z kryształami, 240 mlKrampus magiczna świeca, 240 mlLammas - duża rytualna świeca sojowa z karneolem 240 mlLitha - duża świeca rytualna sojowa z cytrynem 240 mlMabon – duża świeca z granatem i czerwonym jaspisemNew Moon - duża magiczna świeca sojowa, 240 mlOstara - duża rytualna świeca sojowa z kamieniem księżycowym, 240 mlRitual - duża rytualna świeca sojowa z wielobarwnym turmalinem, 240 mlSAMHAIN magiczna świeca do celebracji Sabatu z kryształami, 240 mlŚwieca Season of the Witch, 240 mlTarot - duża magiczna świeca sojowa z ametystem, 240 mlWinter Spell zimowa świeca, 240 ml

Yule - przesilenie zimowe. Magiczna świeca z minerałami, 240 ml

Świeca magiczna wykonana z naturalnego wosku sojowego, ekstraktów roślinnych, olejów eterycznych, aromatów, ziół i minerałów.

Świeca YULE – WINTER SOLSTICE pachnie spacerem po zimowym lesie: drzewami iglastymi i mroźnym powietrzem.

Świeca magiczna w kolorze białym, udekorowana kamieniem księżycowym, suszonym plasterkiem pomarańczy, czerwonym turmalinem, czerwonym pieprzem oraz minerałem, który dobieram intuicyjnie do każdej świecy.

Pamiętaj, że w Twojej świecy może znaleść się inny minerał niż jest na zdjęciu. To może być kryształ górski, ametyst, karnelian, fluoryt, kwarc dymny, selenit i wiele innych – wszystko co podpowie mi moja Czarownicza Intuicja!

Czas palenia: około 50 godzin.

Świeca posiada bawełniany knot. Pamiętaj o jego regularnym przycinaniu.

Za pierwszym razem pal świecę aż wosk na jej wierzchu całkowicie się roztopi – w ten sposób unikniesz tzw. tunelu i świeca będzie równomiernie się wypalać.

Świecę pal jednorazowo przez maksimum trzy godziny.

Dbaj o to, aby każde palenie świecy trwało tyle, żeby wosk rozpuścił się na całej jej objętości.

Staraj się nie dmuchać na knot. Gaś swoją świecę odcinając jej dostęp do powietrza.

Świeca powinna stać na płaskiej i stabilnej powierzchni.

Unikaj palenia świecy przy otwartym oknie lub w przeciągach.

Cena dotyczy jednej sztuki.

Świeca Yule to świetny pomysł na prezent dla każdej Czarownicy!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X