Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. P świ16

  • Cena 100.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Pojemność 240ml
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Inne opcje

Autumn Spell - duża, magiczna świeca sojowa z karnelianem i kryształem górskimBeltane - duża świeca rytualna sojowa z kryształem górskim 240 mlBonfire Witch – duża świeca ochronna i oczyszczająca z onyksem, czarnym turmalinem i kryształem górskimBook of Shadows - duża magiczna świeca sojowa z ametystem, 240 mlFall Equinox – duża magiczna świeca sojowa z kamieniem księżycowymGood Luck - duża magiczna świeca sojowa z tygrysim okiem i onyksem, 240 mlGreen Man – duża świeca opiekuna lasów i słowiańskiej mocy z zielonym oliwinemHALLOWEEN magiczna świeca z kryształami, 240 mlKrampus magiczna świeca, 240 mlLammas - duża rytualna świeca sojowa z karneolem 240 mlLitha - duża świeca rytualna sojowa z cytrynem 240 mlNew Moon - duża magiczna świeca sojowa, 240 mlOstara - duża rytualna świeca sojowa z kamieniem księżycowym, 240 mlRitual - duża rytualna świeca sojowa z wielobarwnym turmalinem, 240 mlSAMHAIN magiczna świeca do celebracji Sabatu z kryształami, 240 mlŚwieca Season of the Witch, 240 mlTarot - duża magiczna świeca sojowa z ametystem, 240 mlWinter Spell zimowa świeca, 240 mlYule - przesilenie zimowe. Magiczna świeca z minerałami, 240 ml

Mabon – duża świeca z granatem i czerwonym jaspisem

Zastosowanie: rytuały magii miłosnej, magia jesienna, celebracja Faz Księżyca, kontakt z Bogami, wspomaganie skupienia, medytacja, tworzenie zaklęć, dywinacja, Sabat Mabon.

Świeca magiczna wykonana z naturalnego wosku sojowego, ekstraktów roślinnych, olejów eterycznych, ziół i minerałów.

Świeca Mabon pachnie apetyczną i rozgrzewającą mieszanką gruszki z przyprawami, miodem oraz karmelizowanym jabłkiem.

Świeca magiczna w kolorze czerwonym z jaspisem czerwonym i granatem.

Czas palenia: około 50 godzin.

Skład: plastry wosku pszczelego, zaklęty granat, czerwony jaspis, suszone kwiaty (zależne od zbiorów), pałeczka cynamonu.

Granat jest kamieniem, który oczyszcza czakry, ma silne właściwości regeneracyjne, oraz sprzyja w nawiązywaniu nowych znajomości. Jest to minerał miłości i namiętności, który wspomaga również walkę z depresją i stanami lękowymi.

Świeca posiada bawełniany knot. Pamiętaj o jego regularnym przycinaniu.

Za pierwszym razem pal świecę aż wosk na jej wierzchu całkowicie się roztopi – w ten sposób unikniesz tzw. tunelu i świeca będzie równomiernie się wypalać.

Świecę pal jednorazowo przez maksimum trzy godziny.

Dbaj o to, aby każde palenie świecy trwało tyle, żeby wosk rozpuścił się na całej jej objętości.

Staraj się nie dmuchać na knot.

Gaś swoją świecę odcinając jej dostęp do powietrza.

Świeca powinna stać na płaskiej i stabilnej powierzchni.

Unikaj palenia świecy przy otwartym oknie lub w przeciągach.

Cena dotyczy jednej sztuki.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X