Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. GON KSBS

  • Cena 19.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Ilość sztuk/opak 12szt
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Biała Szałwia - kadzidło stożkowe oczyszczające

Kadzidła stożkowe zostały wykonane wyłącznie z suszu pochodzącego z naturalnych siedlisk Salvia Apiana położonych w górach Arizony oraz z naturalnych pektyn.

Biała szałwia (Salvia Apiana) to święte zioło Indian - niezwykle aromatyczna roślina od wieków używana w ceremoniach i rytuałach oczyszczających ( np. w szałasie potów, przy odpędzaniu demonów).

Szałwia po podpaleniu wydziela przepiękny, mistyczny aromat. Dym ten oczyszcza i napełnia nową energią. Indianie wierzą, iż kryje w sobie magiczną, leczniczą moc, działa bakteriobójczo, wzmacniająco oraz usuwa zmęczenie.

Biała szałwia świetnie nadaje się do oczyszczania domu, mieszkania czy też innych pomieszczeń. Okadzona białą szałwią przestrzeń jest wolna od wszelkich negatywnych energii.

 Ilość sztuk na opak - 12

Ciekawostka:

Rzymianie leczyli nią ukąszenia węży, Arabowie uznawali za roślinę długowieczności i również w tradycyjnej polskiej medycynie ludowej była lekiem na wszelkie dolegliwości.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X