Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. GON BS100

  • Cena 40.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Waga 100g
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Biała Szałwia - 100g. Susz. Naturalne kadzidło oczyszczające.

Biała szałwia (Salvia Apiana) to święte zioło Indian - niezwykle aromatyczna roślina od wieków używana w ceremoniach i rytuałach oczyszczających ( np. w szałasie potów, przy odpędzaniu demonów).

Szałwia posiada białe liście, które po podpaleniu tlą się, wydzielając mistyczny dym. Dym ten oczyszcza i napełnia nową energią. Indianie wierzą, iż kryje w sobie magiczną, leczniczą moc, działa bakteriobójczo, wzmacniająco oraz usuwa zmęczenie.

Oferowany susz  jest zbierany ręcznie przez autochtonów w sposób zrównoważony i pochodzi z naturalnych terenów Salvia Apiana ( zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych).

Białą szałwię można palić w postaci dostarczonych wysuszonych kiści - po podpaleniu i zgaszeniu ognia będą się równomiernie tliły lub można je skruszyć i palić na węgielkach trybularzowych lub węglu drzewnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim filmem - Jak palić białą szałwię?

Ciekawostka:

Rzymianie leczyli nią ukąszenia węży, Arabowie uznawali za roślinę długowieczności i również w tradycyjnej polskiej medycynie ludowej była lekiem na wszelkie dolegliwości.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X