Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. BED822-100

  • Cena 26.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Waga 100g
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Makko - Tabu no ki. 100g

MAKKO - TABU NO KI - OPAKOWANIE 100 GRAM

Słowo makko w języku japońskim dosłownie oznacza "sypkie (proszkowe) kadzidło", lecz gdy mówimy o Makko, mamy na myśli specyficzne sypkie kadzidło zwane Tabu no ki.

Makko jest pozyskiwane z kory wiecznie zielonego drzewa rosnącego w południowo-wschodniej Azji - Machillus Thunbergii. Drzewo Tabu najczęściej rośnie w lasach i górach Japonii, Tajwanu oraz Indonezji.

Makko jest tradycyjnym składnikiem używanym w Japonii do tworzenia kadzideł, zarówno w postaci trociczek jak i stożków lecz posiada również zastosowanie jako baza do tlenia się składników kadzidła zamiast używania węgla trybularzowego. Jednocześnie stanowi idealną bazę do tworzenia własnych mieszanek kadzidlanych. Makko jest bardzo wydajne w codziennym spalaniu kadzideł.

Makko występuje w czterech klasach jakości. Najwyższa klasa jakości jest zdecydowanie mniej aromatyczna niż proszek niższej jakości i jest praktycznie całkowicie bezwonna. My proponujemy i prezentujemy Państwu produkt najwyższej jakości prosto z manufaktury Baieido w Japonii. Jest to makko całkowicie naturalne, bez żadnych chemicznych wypełniaczy.

Co sprawia, iż ten proszek jest taki specjalny?

  1. Jego rozpuszczalne w wodzie właściwości adhezyjne (stosowane w procesie wytwarzania trociczek i kadzideł stożkowych).
  2. Posiadanie praktycznie bezwonnej charakterystyki, która sprawia, że jego zapach zupełnie zanika po zmieszaniu oraz spaleniu z innymi składnikami kadzidła.
  3. Niesamowita zdolność do powolnego, gładkiego i równomiernego spalania.

Spróbuj naszego makko a gwarantujemy, że nie wrócisz już do spalania węgielków trybularzowych.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X