Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

nr kat. MLD252

  • Cena 260.00pln
  • Na zamówienie
  • Wysyłamy w ciągu Na telefon ☎
  • Materiał mołdawit, srebro pr. 925
  • Waga 4g
  • Wymiar bez haczyków 2,8cm
  • Ilość
    zapytaj o produkt

Inne opcje

Kira - celtycki talizman z naturalnym ametystem, srebro pr. 925Kira - celtycki talizman z naturalnym mołdawitem, srebro pr. 925

Kira - celtyckie kolczyki z naturalnym mołdawitem, srebro pr. 925

Magiczne kolczyki z czeskim mołdawitem zdobione symbolem celtyckiej triquetry.

Mołdawit to niezwykły, rzadki minerał o zielonkawej barwie, który powstał podczas zderzenia meteorytu z ziemią (ok. 14.5 miliona lat temu). Jedyne miejsce występowania tego kosmicznego kamienia to południowe Czechy.

Według ezoterykow i litoterapeutów mołdawit zaliczany jest do kamieni o ponadnaturalnej mocy. Uważa się, iż mołdawit emanuje kosmiczną energią i stanowi łącznik pomiędzy człowiekiem a innymi wymiarami. Kamienie te idealnie nadają się do medytacji i hipnozy, otwierają na wyższą świadomość. Niezwykle silna wibracja mołdawitu stymuluje rozwój duchowy i samouzdrawianie, uwalnia z blokad i dodaje siły.

Triquetra posiada niezwykle bogatą symbolikę. To mistyczny węzeł nieskończoności, oznaczający doskonałość, ponadczasowość ducha i nierozerwalność więzi. Nawiązuje do wiecznego cyklu duchowego odrodzenia oraz do symboliki Wielkiej Bogini.

Celtycki węzeł postrzegany jest również jako amulet ochronny, zapewniający spokój, harmonię i tarczę przeciwko złu. W starożytności przedmioty zdobione tym znakiem miały zapewnić szczęśliwe i długie życie.

Wymiar  - 2,8 cm ( 4cm z haczykami),

Gwarancja naturalnego pochodzenia.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X