Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

Orgonity - magiczna biżuteria dostępna na sklepie

Nowy rok to czas na nowe współprace oraz magiczne nowości i tym razem jest to piękna biżuteria orgonitowa. Od teraz w naszej ofercie znajdziesz orgonity polskiej firmy Margonit, wszystkie wykonane ręcznie, z dużą dawką pozytywnej energii ;).

Orgonit jest rodzajem akumulatora, który zamienia negatywną energię w pozytywną, poprawia funkcje witalne organizmu i oczyszcza domową przestrzeń.

Pierwsze akumulatory orgonu wynalazł Wilhelm Reich w latach 30-stych ubiegłego wieku. Orgonem nazywał on  "podstawową energię kosmiczną" i eksperymentował z urządzeniami pustymi w środku, które miały kumulować energię. Natomiast dzisiejsza konstrukcja orgonitów różni się budową oraz sposobem kierowania energii na zewnątrz. Współczesne orgonity zbudowane są z zatopionych w żywicy metali (miedź, mosiądz, żelazo, srebro, złoto) oraz minerałów ( kryształ górski, turmalin, bursztyn, przeróżne kwarce).

Orgonity emitują przyjazne jony ujemne, niezwykle potrzebne do prawidłowego działania oganizmu, co pozwala bezpiecznie funkcjonować w zanieczyszczonym środowisku (elektrosmog, cieki wodne).

W świecie ezoteryki orgonit jest postrzegany jako swoista tarcza ochronna oczyszczająca przestrzeń i uwalniająca uzdrawiającą, łagodzącą nastrój energię. Jej harmonizujące działanie wpływa korzystanie zarówno na ludzi, jak i na zwierzęta.

Zapraszamy :)

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X