Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

Nasze autorskie karty mocy - leśne pocztówki!

Udało się! Nasze pierwsze autorskie ilustracje (malowała właścicielka Aleksandra ;)) są już dostępne w formie klasycznych pocztówek! :).

Można je również potraktować jako karty mocy, kartki okolicznościowe, które wspaniale podarować komuś do prezentu lub jako mini obrazy.

Pocztówki powstały z oryginalnych, akrylowych obrazów a tematem przewodnim jest magiczny Las. Jedna z nich przedstawia druida z jego zwierzęciem mocy - olbrzymią sową, a druga Ducha Lasu - rogatą Panią. Dodatkowo do dwóch pocztówek dodajemy w komplecie księżycową, dwustronną zakladkę do książki stworzoną na podstawie fragmentu obrazu z farb wodnych.

Cały zestaw to idealny pomysl na prezent dla osoby, która kocha fantastykę, las i jego magię lub jest kolekcjonerem unikalnych pocztówek.

Kartki pocztowe fantasy - zestaw dwóch kart mocy z zakładką do książki
Kartki pocztowe fantasy - zestaw dwóch kart mocy z zakładką do książki - Unikalny zestaw leśnych pocztówek w prezencie z księżycową zakładką do książki.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X