Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Rabat na cały asortyment z kodem: BLACKWEEK w dniach 22.11 - 28.11.2021. Zapraszamy! :)

Polecane Przeglądaj

Magiczne, naturalne minerały - nowości!

W lutym Ezobazar wprost zasypało wspaniałymi nowościami wśród minerałów, jak również  powróciły do oferty długo nie widziane szungitowe zawieszki z Rosji :).

Wśród nowości znalazły się m.in. naszyjnik z kamieniem księżycowym, surowy piryt, bransoletki z turmalinu i akwamarynu oraz niesamowity obelisk z ametystu. To jednak nie koniec bo więcej magicznych kamieni wciąż w drodze! ;).

Minerały intrygują ludzkość od zarania dziejów. Według liteoterapii posiadają właściwości, które działają leczniczo zarówno na ciało, jak i ducha przywracając utraconą harmonię i ładując nową energią.

Wiele osób odczuwa pozytywne działanie minerałów na swój organizm i np. czuje się lepiej nosząc swoją ulubioną biżuterię.  Czy ktoś wierzy w medycynę alternatywną czy też nie, jedno pozostaje pewne - minerały - niesamowite wytwory Matki Ziemi to fascynujące ozdoby, które upiększają zarówno dom i ciało. Polecamy gorąco dział Minerały, kamienie :).

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X