Ezobazar

Magiczny sklep ezoteryczny!

Polecane Przeglądaj

Aktualności

Świeża dostawa wahadeł!

Na Ezobazarowych półkach zagościła kolejna porcja wspaniałych, mosiężnych wahadełek. Oprócz lubianych przez Państwa modeli pojawiło się też kilka nowości.

Yin-Yang . O symbolu i jego interpretacjach słów parę.

Yin-Yang – symbol, który w dzisiejszych czasach stał się elementem zachodniej kultury, wywodzi się ze starożytnej doktryny taoizmu i jest znakiem doskonałej jedności oraz perfekcyjnej harmonii.. Według kosmologii chińskiej to właśnie w wyniku połączenia tych dwóch pierwiastków powstał Wszechświat.

Zdrowotne Nowości w naszej biblioteczce

W październiku zawsze warto zadbać o zdrowie, dlatego na półkach ezobazarowej biblioteki pojawiło się parę książek z zakresu profilaktyki zdrowia i medycyny naturalnej.

Powrót wiosny

Za oknem złota polska jesień ale my mamy dla Was ciekawą i niedrogą propozycję ;). Jeśli pragniecie przywrócić magię wiosny i lata w swoim mieszkaniu, to polecamy orzeźwiające zapachy z linii olejków kwiatowych i leśnych oraz olejków owocowych.
Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X